Adwokat Wrocław 9 Kredyt we frankach kancelaria

Pomoc Frankowiczom
Kancelaria Wrocław

Twój kredyt we frankach spędza Ci sen z powiek? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci unieważnić umowę lub” odfrankowić” kredyt w CHF.

kredyty we frankach kancelaria

Kredyt we frankach miał spełnić marzenia o własnym domu, a tymczasem stał się kulą u nogi. Raty rujnują Twój budżet, a saldo zadłużenia błyskawicznie rośnie. Czy możesz uwolnić się od toksycznego kredytu?

Tak.

Pierwszym krokiem jest analiza twojej umowy kredytowej. Sprawdzimy, o jakie roszczenia możesz wystąpić, przedstawimy ci propozycję współpracy,  a Ty zdecydujesz czy poprowadzimy Twoją sprawę.

Wyroki w sprawach frankowych

Wszystkie wyroki wygrane jak i te przegrane, a także szczegółowe statystyki  publikowane są na stronie naszego partnera w sprawach frankowych  Kancelarii Czabański  i Wolna-Sroka

280

prawomocnych orzeczeń.

%

Sprawy przegrane

%

Skierowane do ponownego rozpoznania i inne

%

Wygrane sprawy - Kredyt bez indeksacji

%

Wygrane sprawy - Nnieważność umowy

Wspólnie z naszymi partnerami od 2016 raku kształtujemy korzystną dla frankowiczów linię orzeczniczą.

Zleć nam bezpłatną analizę umowy kredytowej by dowiedzieć się:

  • czy możemy skutecznie podważyć w sądzie zapisy znajdujące się w Twojej umowie frankowej;
  • co zyskasz wygrywając sprawę w sądzie;
  • jak się z nami współpracuje.

Zobacz, jak możesz pozbyć się problemów z kredytem we frankach

Kredyt w CHF to nie wyrok. Sprawdzimy, czy Twoja umowa kredytowa zawiera nielegalne postanowienia, które są podstawą, aby unieważnić umowę lub jej niektóre zapisy, „odfrankowić” kredyt oraz zażądać zwrotu nadpłaconych rat.

Unieważnienie umowy kredytowej

W przypadku takiego rozstrzygnięcia umowa waloryzowana kursem waluty obcej zostaję uznana za nieważną – nie może być dłużej wykonywana z uwagi na jej wady prawne. Strony sporu zostają zobowiązane do wzajemnego zwrotu świadczeń.

"Odfrankowienie" umowy kredytowej

W takiej sytuacji z Twojego kredytu usuwane są wadliwe klauzule waloryzacyjne. Umowa będzie mogła być nadal wykonywana ale już tylko jako korzystnie przeliczony kredyt złotowy. Bank zostanie zobowiązany do zwrotu nadpłaconych tytułem waloryzacji prowizji i rat. Przeciętne są to kwoty wynoszące kilkadziesiąt tysięcy złotych. Twoje saldo zadłużenia zacznie spadać. Koniec z „wiecznym kredytem”

Zwrot nadpłaconych rat, zawyżonych spredów, składek

Bank zwraca Ci nadpłatę rat, zawyżonych spredów  oraz niesłusznie pobrane składki z tytułu ubezpieczenia niskiego wkładu UNWW.

Rozpraw się ze swoim kredytem frankowym kork po kroku

 

kredyty frankowe kancelaria

1. Analiza dokumentów

Udostępnij nam swoją umowę kredytową. Sprawdzimy, czy na jej podstawie możesz wystąpić o unieważnienie umowy kredytowej lub „odfrankowienie” kredytu. Dokładnie wyliczymy nadpłacone raty, prawidłowe saldo zadłużenia oraz określimy wartość przedmiotu sporu

2. Przedstawienie oferty współpracy

Po analizie dokumentacji związanej z Twoim kredytem we frankach przedstawiamy Ci, o jakie roszczenia możesz wystąpić i jak może przebiegać sprawa. Zaproponujemy Ci także warunki współpracy z naszą kancelarią.

3. Podpisanie umowy

Podpiszemy umowę, która reguluje zakres naszych działań związanych z dążeniem do unieważnienia kredytu w CHF lub jego odfrankowienia. W umowie określimy także w przejrzysty sposób zasady rozliczenia kosztów usług kancelarii.

4. Rozpoczęcie działań prawnych

Skontaktujemy się z bankiem i wezwiemy go do dobrowolnego uznania roszczeń. W przypadku odmowy sporządzimy pozew, aby wystąpić z uznaniem roszczeń na drogę sądową. Przygotujemy wszelkie repliki i wymagane pisma procesowe, a następnie będziemy reprezentować Cię w sądzie. Podsumowują- zajmiemy się twoją sprawą od „A do Z”

Skuteczna pomoc dla frankowiczów

Dlaczego warto współpracować z naszą kancelarią?

 

Nasi adwokaci specjalizują się w pozwach związanych z kredytami frankowymi. Nasza kancelaria mieści się we Wrocławiu. Jednak dzięki  możliwości współpracy online jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdziekolwiek mieszkasz. Wesprzemy Cię w sporze z bankiem zarówno w przypadku kredytów indeksowanych kursem CHF, jak i kredytów denominowanych kursem CHF. Pomagamy także osobom, które zostały pozwane przez bank za niespłacanie kredytu we frankach.
R

Przejrzyste zasady współpracy

Nasza umowa jest tak skonstruowana, aby żadne zapisy nie budziły Twoich wątpliwości. Czegoś nie rozumiesz? Pytaj. Zawsze odpowiemy.

R

Elastyczne Płatności

Od początku informujemy Cię o wszystkich kosztach prowadzenia sprawy. Chcesz rozłożyć nasze honorarium na raty? Uzgodnimy to.

R

Stały kontakt

Otrzymujesz na bieżąco informacje o postępach w sprawie i możliwych scenariuszach rozwoju. Masz pełny wgląd w nasze działania.

R

Doświadczony zespół Adwokatów i Radców Prawnych

Jesteśmy  prawnikami, którzy doskonale znają specyfikę spraw frankowych. Od początku kształtujemy korzystne orzecznictwo w sprawach frankowych. Nasze argumenty i doświadczenie procesowe skutecznie wpływają maksymalizują szansę zwycięstwa z Bankiem.

Zobacz opinie klientów, którym, pomogliśmy pozbyć sie kredytu CHF

 

Oceniam pracę kancelarii bardzo pozytywnie. Zasady naszej współpracy były od początku jasne, a co najważniejsze miałem na nie wpływ. Nie obeszło się wprawdzie bez mojego udziału w rozprawie sądowej, ale zostałem do niej dobrze przygotowany i zakończyła się sukcesem. Polecam kancelarię i w moim przypadku P. mecenas E.Anczewską.

Kamil Kozakowski

prawnik upadłość konsumencka opinie
radca prawny upadłość konsumencka opnie
kancelaria upadłość konsumencka opinie

Masz pytania związane z naszą pomocą prawną?

Napisz lub zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy.

Zadzwoń lub napisz

tel:+48 71 780 45 15

tel: +48 791 754 271

e-mail: biuro@kancelariaea.pl

Wypełnij formularz i wyślij