Historia Kancelarii

Adwokat Wrocław 9 O Kancelarii 9 Historia Kancelarii

Co może wyniknąć ze spotkania dwóch energicznych i pełnych pomysłów Mecenasek z Wrocławia?
Oczywiście wspólna Kancelaria Adwokacko – Radcowska.

Początek

Adwokat Ewa Anczewska i Radca Prawny Kamila Puńko po zdanej aplikacji adwokackiej i radcowskiej założyły odrębne Kancelarie. Poznały się świadcząc obsługę prawną dla jednej z firm odszkodowawczych.

Szybko połączyła ich wspólna wizja wymarzonej Kancelarii Prawnej, w której najważniejsza jest przyjazna komunikacja z klientem. Postanowiły więc założyć i rozwijać własną Kancelarię Adwokacko – Radcowską.

Współpracę zaczęły pod szyldem Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Anczewska, a od stycznia 2019 r. działają jako spółka cywilna Anczewska i Puńko Kancelaria  Adwokacko – Radcowska s.c.

Rozwój

Początkowo Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu zajmowała niewielki gabinet przy ul. Kazimierza Wielkiego. Jednak z roku na rok klientów i spraw przybywało. Gabinet stał się za mały, a do zespołu szybko zaczęli dołączać utalentowani Adwokaci, Radcy Prawni oraz prawnicy
Obecnie Kancelaria Prawna we Wrocławiu mieści się na ul. Rybakiej 7, a zespół liczy blisko 10 osób. Mecenas Anczewska i Puńko udzielają patronatu młodym aplikantom adwokackim i radcowskim. Prowadzimy także stałą współpracę z Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi.
Sprawy, jakimi się zajmujemy, są bardzo różnorodne. Jednak nasze specjalności to:

  • prawo konsumenckie (tzw. polisolokaty, kredyty CHF),
  • upadłość konsumencka,
  • odszkodowania (odszkodowania z OC rolników za szkody spowodowana powodziami i wichurami, odszkodowania komunikacyjne),
  • sprawy rodzinne (rozwód, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi).

Prowadzimy także działania pro bono oraz projekty edukacyjne.

Przyszłość

Uważamy, że istotą naszej pracy jest udzielanie pomocy prawnej w każdej, nawet drobnej sprawie. Dlatego chcemy przede wszystkim rozwijać obsługę klienta indywidualnego w sporach z bankami i instytucjami finansowymi oraz obsługę małych przedsiębiorców i firm.
Nasz zespół stale się rozrasta. Stawiamy na długofalową współpracę z prawnikami. Zamierzamy także rozwijać programy praktyk i staży dla młodych prawników.

Wciąż podnosimy swoje kompetencje, aby coraz lepiej wspierać naszych klientów.

Anczewska i Puńko
Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c.

NIP 8971862642; REGON 382222440

Szukasz adwokata we Wrocławiu, który rozwiąże Twoją sprawę? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń:

+48 71 780 45 15

Napisz:

biuro@kancelariaea.pl

Spotkaj się z nami:

ul. Rybacka 7 lok. 205
53-656 Wrocław

Wypełnij formularz i wyślij