Obsługa prawna firm

Adwokat Wrocław 9 Obsługa prawna firm

Skuteczne wsparcie prawne Twojej firmy

Dynamicznie rozwijający się rynek wymaga dziś od osób prowadzących przedsiębiorstwa by odznaczali się nie tylko wiedzą biznesową, ale również by umieli radzić sobie ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi, które wpływają bezpośrednio na prowadzoną przez nich działalność. Szybka reakcja na napotkane problemy prawne, a także umiejętność ich przewidywania, odgrywa coraz większą rolę w zapewnieniu stabilności funkcjonowania firmy. Zajmujemy się obsługą prawną firm i przedsiębiorstw. Dbamy o zabezpieczenia prawne interesów firmy, pomagamy przedsiębiorcom skupić się na prowadzeniu działalności biznesowej.

RODO

n

Zakładanie i rejestracja spółek

Q

Likiwdacja spółek

Windykacja należności

q

Zakaz prowadzenia działalności

i

Przygotowanie i analiza umów

Prawnik dla Twojej firmy

Doświadczony specjalista – adwokat lub radca prawny – posiadający aktualną wiedzę, jak i bogate doświadczenie w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych firm, jest w stanie pomóc zarówno w sytuacji kryzysowej jak i uprzedzając fakty, wskazać możliwości jej uniknięcia. Dobry prawnik w biznesie wyróżniać musi się nie tylko wiedzą i skutecznością, ale także umiejętnościami pozamerytorycznymi. Jedną z nich jest umiejętność łatwej i zrozumiałej komunikacji z osobami nie znającymi prawa, która w wielu przypadkach odgrywa kluczową rolę w relacjach, często wpływając bezpośrednio na satysfakcję Klienta.

Jak pomagamy?

Świadczymy doradztwo prawne dla firm w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek i prawa handlowego.

Zakładanie i rejestracja przedsiębiorstw

Doradzamy najlepszą formę prowadzenia działalności gospodarczej, pomagamy w formalnościach związanych z rejestracją spółek, przygotowujemy dokumenty niezbędne dla zawiązania wybranych form spółki – statuty, umowy spółki.

Bieżące doradztwo

Pomagamy przedsiębiorcom zabezpieczyć swoje interesy w zawieranych przez niech umowach. Analizujemy projekty umów z kontrahentami wskazując ewentualne ryzyka. Przygotowujemy dedykowane umowy współpracy pod kątem konkretnych założeń biznesowych. Mamy świadomość, że prowadzenie firmy jest dziś niemal niemożliwe bez gromadzenia i przetwarzania danych. Dlatego też w ramach naszego doradztwa oferujemy wsparcie prawne w zakresie ochrony dany, jak i organizacji procedur ich prawidłowego zabezpieczenia. Doradzamy w problemach z dłużnikami, także tymi co do których orzeczono zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.

Likwidacja przedsiębiorstwa

Zajmujemy się kompleksowo prawnymi aspektami likwidacji przedsiębiorstwa, pomagając osobom, które chcą wygasić swoją działalność. Wspieramy także tych z Państwa, którzy chcą uporządkować strukturę swoich przedsięwzięć biznesowych. Pomagamy likwidować spółki, których dalsze utrzymywanie nie ma uzasadnienia biznesowego.

Komu pomagamy?

Nasza Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę prawną dla:

  • osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
  • spółek cywilnych
  • spółek handlowych
  • fundacji
  • stowarzyszeń

Proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania problemów prawnych, udzielamy porad prawnych, pozwalając Klientom na ocenę stanu faktycznego i istniejących problemów.

Nasza ofertę kierujemy do:

  • właścicieli firm i przedsiębiorstw
  • zarządów spółek
  • menedżerów
  • dyrektorów
  • specjalistów

Jesteś przedsiębiorcą? Reprezentujesz spółkę?
Potrzebujesz wsparcia prawnego w bieżącej działalności biznesowej?
Szukasz adwokata we Wrocławiu?

Porozmawiaj z nami

Anczewska i Puńko
Kancelaria Adwokacko – Radcowska s.c.

Zadzwoń:

+48 71 780 45 15
+48 722 008 979

Napisz:

biuro@kancelariaea.pl

Spotkaj:

ul. Rybacka 7 lok.205
53-656 Wrocław

Wypełnij formularz i wyślij

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Adwokat Ewa Anczewska i Radca Prawny Kamila Puńko, działające jako wspólnicy Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska spółka cywilna, ul. Rybacka 7 lok. 205, 53-656 Wrocław, NIP 8971862642 REGON: 382222440, telefon: 71 780 45 15, e-mail: biuro@kancelariaea.pl

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit f. RODO, czyli przetwarzanie danych w celu realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na złożone pytanie, a po tym czasie mogą być przez nas przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane przez Państwa pytanie.

Przysługują Państwu prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że organem nadzorczym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.