Jak wygląda współpraca

Adwokat Wrocław 9 O Kancelarii 9 Jak wygląda współpraca
Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez sprawę.

Chcesz wiedzieć, jak działa nasza kancelaria adwokacka? Zobacz, przez jakie etapy przejdziemy razem, aby rozwiązać Twoją sprawę.

1. Umówienie porady prawnej

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz. Oddzwonimy do Ciebie lub odpiszemy, żeby umówić termin porady prawnej (w Kancelarii lub online). Możesz także do nas zadzwonić. Jeżeli przed poradą będziemy chcieli zapoznać się z dokumentami, poprosimy Cię o przesłanie skanów. Podamy Ci także informacje o cenie porady.

2. Porada prawna

Na poradzie analizujemy Twoją sytuację prawną. Omawiamy możliwe scenariusze w sprawie i proponujemy rozwiązanie. Wyceniamy prowadzenie sprawy.

3. Powołanie zespołu

Przy sprawach przeważnie pracujemy w zespołach 2-osobowych: adwokat i aplikant. Adwokat analizuje sprawę, zajmuje się doborem strategii działań i nadzorem merytorycznym na każdym etapie sprawy. Aplikant przygotowuje pisma, kontaktuje się z klientem, informuje o postępach w sprawie etc.

4. Próba polubownego rozwiązania sporu

W zależności od rodzaju sprawy próbujemy polubownie porozumieć się ze stroną przeciwną lub sprawa trafia na drogą sądową. Przygotowujemy pisma z wezwaniem do polubownego rozwiązania sporu, prowadzimy ewentualne negocjacje telefoniczne i mailowe w sprawach karnych, prowadzimy negocjacje z prokuraturą etc.

5. Sprawa sądowa

Przygotowujemy wszelkie pisma procesowe, repliki na pisma strony przeciwnej, stawiennictwo w sądzie

6. Ogłoszenie wyroku

W zależności od wyroku sądowego sprawa się kończy lub przechodzimy do etapu apelacji.

7. Apelacja

Jeżeli chcesz złożyć apelację, analizujemy sprawę, informujemy Cię o możliwym przebiegu, szansach i ryzyku. Jeżeli zdecydujesz się na apelację, przygotowujemy wszelkie pisma i poprowadzimy sprawę do uzyskania prawomocnego wyroku.
Na każdym etapie sprawy będziemy Cię na bieżąco informować o postępach, zmianach i nowych okolicznościach w sprawie.

Anczewska i Puńko
Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c.

NIP 8971862642; REGON 382222440

Chcesz jeszcze o coś zapytać?
Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń:

+48 71 780 45 15

Napisz:

biuro@kancelariaea.pl

Spotkaj się z nami:

ul. Rybacka 7 lok. 205
53-656 Wrocław

Wypełnij formularz i wyślij