Adwokat rozwodowy Wrocław

Adwokat Wrocław 9 Prawo rodzinne Wrocław 9 Adwokat rozwodowy Wrocław

Czeka Cię rozwód i szukasz porady prawnej we Wrocławiu? Umów się na spotkanie w naszej kancelarii i przedstaw nam swoją sytuację. Skutecznie otworzymy nowy rozdział w Twoim życiu.

Dowiedz się więcej

Adwokat Wrocław – rozwód

Masz za sobą ciężką decyzję o rozwodzie lub separacji i chcesz zacząć budować nowe życie. Przed Tobą jednak rozprawa rozwodowa, podział majątku, a może uregulowanie opieki nad dzieckiem i spraw alimentacyjnych. Jak spokojnie przejść przez prawne zawiłości i zostawić przeszłość za sobą? Jesteśmy kancelarią, która ma specjalistów od prawa cywilnego. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Nasi adwokaci od rozwodów chętnie udzielą Ci pomocy w przypadku rozpadu małżeństwa.

Dobry adwokat w sprawach rozwodowych
Jakiej pomocy potrzebujesz?

Na początku, zapoznamy się z Twoja sytuacją, przygotujemy pozew rozwodowy, pomożemy w kompletowaniu dokumentacji oraz dopilnujemy wszystkich wątków toczącego się procesu. Zgromadzimy wszystkie informacje. Możesz liczyć na doświadczenie prawników rozwodowych w naszej kancelarii we Wrocławiu, zwłaszcza jeśli przechodzisz przez rozwód z orzeczeniem o winie. Na spotkaniu ustalimy Twoje możliwości i drugiego małżonka. Zapraszamy do biura naszej kancelarii.

rozwod wroclaw

Skontaktuj się z nami

Jaka jest Twoja sytuacja?

0

Chcę rozwodu bez orzeczenia o winie

Zdecydowaliście się na rozwód, jednak nie będziecie wnosić o uznanie winy strony przeciwnej. Także sąd może wówczas zdecydować o rozwodzie bez orzeczenia o winie. Co warto przemyśleć? Takie orzeczenie może mieć znaczenie w przypadku roszczeń drugiej strony np. płacenia alimentów na byłego małżonka czy prawa do kontaktów z dziećmi.

Chcę rozwodu z orzeczeniem o winie

Rozwód z orzeczeniem o winie to sytuacja, w której sąd stwierdza zupełny i trwały rozpad związku małżeńskiego, wskazując jednoczenie osobę, która przyczyniła się do tego stanu. Odpowiedzialność może spoczywać na każdej ze stron. Z czym wiąże się taka sytuacja? Uznanie jednostronnej winy może mieć wpływ na dalsze procesy sądowe, w tym również te dotyczące obowiązku płacenia alimentów na byłego małżonka.

Chcę separacji

Zdarza się, że jedna ze stron nie zgadza się na rozwód, jednak drugiej zależy na szybkim poukładaniu kwestii formalnych. Wtedy można wnieść o orzeczenie przez sąd separacji. Jej efektem może być np. rozdzielność majątkowa, wyłączenie od dziedziczenia, a także w określonych przypadkach obowiązek płacenia alimentów między małżonkami.

Zachęcamy do kontaktu

Porozmawiaj z adwokatem rozwodowym

Jak wygląda współpraca z naszym Adwokatem rozwodowym?

Adwokat rozwody Wroclaw

Mieszkasz we Wrocławiu? Zapewnij sobie prawne wsparcie podczas całej rozprawy sądowej. Dobro naszych klientów stawiamy zawsze w centrum uwagi i rozpatrujemy indywidulanie ich sytuację rodzinną. W naszej kancelarii znajdziesz adwokatów rozwodowych, którzy:

R

Rozwieją wszelkie wątpliwości związane z rozwodem

R

Przygotują pisma i umowy oraz pozwy rozwodowe

R

Przygotują wnioski dowodowe oraz materiał dowodowy

R

Będą negocjować warunki zakończenia małżeństwa

R

Ustalą winę rozkładu pożycia małżeńskiego

R

Złożą wniosek o sądowe orzeczenie separacji

Masz zapytanie? chcesz uzyskać więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto współpracować z naszymi adwokatami od rozwodów?

Zajmiemy się twoim rozwodem od początku do końca

Dziękuję bardzo Pani Ewie Anczewskiej i wszystkim w kancelarii Anczewska i Puńko za moją sprawę rozwodową. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo starannie i rzetelnie. W moim przypadku chodziło o rozwód bez orzekania o winie, gdzie to ja byłem powodem. Oboje z byłą już małżonką mieszkamy za granicą (mamy jedno dziecko). Mój kontakt z Panią Ewą odbywał się głównie za pomocą poczty e-mail i telefonu. „Przyjechałem do Polski na jeden dzień przed rozprawą, aby domówić z Panią Ewą wszystkie szczegóły co do jutrzejszej rozprawy sądowej. Wszystko zakończyło się na pierwszej rozprawie, co mnie bardzo ucieszyło. Jestem zadowolony, jak bardzo profesjonalnie Pani Adwokat podeszła do sprawy. Moje oczekiwania co do rezultatu zostały spełnione bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim.

Dawid

adwokat rozwodowy wrocław opinie
adwokat wrocław rozwody opnie
rozwody wrocław opinie

Dowiedz się więcej o sprawach rozwodowych

My zwracamy uwagę na każdy szczegół w prawie rodzinnym

Co warto ustalić, biorąc rozwód we Wrocławiu?

Podjęcie decyzji dotyczącej sposobu rozwiązania małżeństwa nie jest łatwe. Warto, aby małżonkowie, zanim złożą pozew o rozwód, porozumieli się w kluczowych kwestiach. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Niezależnie jednak od tego, Sąd w wyroku rozwodowym zajmie się ustaleniem wysokości alimentów, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi. Po ustaniu wspólności majątkowej kolejną sprawą jest podział majątku wspólnego. Ważnych pytań w toku procesu rozwodowego pojawia się zatem wiele. Nasza Kancelaria Adwokacka jest przygotowana, aby pomóc znaleźć na nie odpowiedzi.

Czy chcesz, żeby była to Twoja ostateczna decyzja?

Sąd orzeknie rozwód tylko wtedy, gdy doszło do trwałego i zupełnego rozkładu pożycia małżeńskiego. Ewentualny kryzys w związku, nawet jeśli trwa już przez dłuższy czas, nie musi wcale oznaczać całkowitego zerwania więzi łączących małżonków. Trzeba pamiętać o tym, że rozwiązanie małżeństwa to ostateczny krok. Warto go zatem zawsze dobrze przemyśleć. W szczególności na dobro małoletnich dzieci.

Czy widzisz szansę na separację?

Jeżeli są jeszcze szanse na uratowanie małżeństwa, a jego rozpad nie jest trwały, warto rozważyć separację. Sąd orzeka separację w przypadku jedynie zupełnego rozkładu pożycia. Ten środek prawny stanowi pewnego rodzaju alternatywę. Wartą przemyślenia przez te osoby, które nie są przekonane, że rozwód w ich przypadku jest najlepszym rozwiązaniem.

Aadwokat z naszej Kancelarii we Wrocławiu omówi z Państwem szczegółowo skutki separacji i rozwodu.

Jak w takiej sytuacji ustalić faktyczną przyczynę rozwodu?

Przyczyny rozwodu są różne. Zasadniczo dzieli się je na zawinione i niezawinione. Najczęstsze przyczyny rozpadu pożycia małżeńskiego to:

 • niezgodność charakterów,
 • zdrada, niewierność,
 • uzależnienie od alkoholu lub narkotyków,
 • dłuższa nieobecność,
 • trudności i nieporozumienia finansowe,
 • niedobór seksualny.

Często jednak przyczyny rozwodu są złożone. Pprawnik z naszej Kancelarii we Wrocławiu pomoże w ustaleniu, jakie czynniki przesądziły o zerwaniu więzi małżeńskiej.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika przy sprawie rozwodowej?

Bywa, że rozstaniu małżonków towarzyszy wiele skrajnych emocji. Proces rozwodowy może być burzliwy i długotrwały. W tej trudnej często sytuacji życiowej bez wątpienia warto skorzystać z pomocy doświadczonych prawników z naszej Kancelarii działającej we Wrocławiu. Podchodzimy indywidualnie do celu każdego klienta. Oferujemy wsparcie w dążeniu do uzyskania rozwodu – na możliwie jak najlepszych warunkach. Co zapewniamy?

Wsparcie profesjonalnego adwokata

Zajmujemy się udzielaniem kompleksowej pomocy w sprawach rozwodowych. Przygotowujemy pozwy oraz pisma procesowe. Składamy wnioski dowodowe i bierzemy udział w rozprawach sądowych. Udzielamy fachowych porad prawnych w różnych kwestiach obejmujących prawo rodzinne. Zależy nam na tym, aby postępowanie rozwodowe zakończyło się stosunkowo szybko.

Nasz Adwokat jest przygotowany do negocjacji z prawnikami drugiej strony. Będzie dążył do zawarcia porozumienia w kluczowych kwestiach dla Klienta. Zaliczyć do nich można władzę rodzicielską, kontakty z dziećmi, wysokość alimentów. Nie można zapomnieć o podziale majątku wspólnego. Często zachodzi konieczność rozliczenia nakładów poczynionych z majątku osobistego. Bywa też, że udziały w majątku wspólnym nie są równe. Właściwe przygotowanie dowodów oraz późniejsze postępowanie dowodowe jest bardzo ważne.

Teoretyczna wiedza prawnicza

Dysponujemy rozległą wiedzą teoretyczną z zakresu prawa rodzinnego. W szczególności w takich zagadnień, jak rozwody i separacja. To pozwala nam na obiektywną ocenę sytuacji klienta. Następnie na zaproponowanie najlepszego rozwiązania.

Reprezentujemy interesy Klienta na każdym etapie procesu. Bierzemy udział w rozprawach rozwodowych. Podejmujemy się prowadzenia sprawy o rozwód za porozumieniem stron, jak i z orzekaniem o winie. Nasz Adwokat pomaga małżonkom w podjęciu decyzji o wszczęciu postępowania. Realnie ocenia szanse na jak najszybsze zakończenie procesu oraz uzyskanie oczekiwanych warunków rozwodu.

Praktyczne, prawne doświadczenie

Kancelaria Adwokacka i Radcowska, którą prowadzimy, działa we Wrocławiu od wielu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy z sukcesem wiele spraw rozwodowych.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe. Na jego podstawie nasz prawnik potrafi ocenić przebieg procesu rozwodowego. Proponuje różne warianty postępowania.

Wyróżnia nas komplementarność podejmowanego działania. Współpracujemy z psychologami oraz terapeutami dla par. Specjalista z Kancelarii Anczewska i Puńko w razie konieczności pomaga klientowi również w zebraniu materiału dowodowego. Jest on niezbędny zwłaszcza wtedy, gdy złożono pozew o rozwód z orzekaniem o winie małżonka za rozpad związku.

Jak wygląda przygotowanie do sprawy rozwodowej?

Pomoc prawna jaką udzielją specjaliści od rozwodu z naszej Kancelarii we Wrocławiu jest niezbędna przy przygotowywaniu się do rozprawy rozwodowej.

Prawnik od prawa rodzinnego i opiekuńczego wspiera rozstających się małżonków. Pomaga w ustaleniu faktycznych przyczyn rozkładu łączącej ich więzi. Wskazuje, w jakim kierunku zasadne jest prowadzenie sprawy o rozwód. Czy ma to być bez orzekania o winie, czy może z określeniem winy którejś ze stron.

Adwokat rozwodowy zajmujący się sprawą odpowiada na wszystkie pytania klientów. W szczególności dotyczące tego, jak przebiega rozprawa rozwodowa. Jakie kwestie najbardziej interesują sąd przy orzekaniu w sprawach o rozwody. Jak wygląda sprawa ustalenie władzy rodzicielskiej, alimentów i kontaktów.

Profesjonalny prawnik towarzyszy rozwodzącym się parom na każdym etapie procesu. Wykonuje on szereg działań, aby pomóc danej osobie w wyegzekwowaniu należnych jej praw. Adwokat służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Przygotowuje zestaw niezbędnych dokumentów (w tym pozwu o rozwód). Informuje klienta o tym, jak przebiegają sprawy rozwodowe. Prawnicy z naszej Kancelarii we Wrocławiu realnie oceniają też wysokość kosztów sądowych, które będą musieli uiścić rozstający się małżonkowie.

W czym pomoże Ci adwokat w sprawie o rozwód?

Mamy świadomość, że sprawy o rozwód bywają złożone. Dla klientów mogą pojawić się kwestie niejasne i niezrozumiałe. Nasz zespół prawników jest od tego, aby wszystko skrupulatnie wytłumaczyć.

Współmałżonkom, którzy planują się rozstać, ale nie wiedzą, jak przeprowadzić postępowanie, proponujemy kompleksową pomoc.

Nasz Adwokat opracuje treść pozwu i złoży go do Sądu. Rzetelnie obliczy wysokość alimentów przysługujących klientowi i małoletnim dzieciom. W razie konieczności poprowadzi sprawę o wyegzekwowanie tego świadczenia od strony, która zalega z jego regularnym opłacaniem. Omówi sprawy związane z władzą rodzicielską.

Prawnik z naszej Kancelarii we Wrocławiu chętnie odpowie na państwa pytania dotyczące podobieństw i różnic pomiędzy separacją a rozwodem. Dzięki temu wskaże, które z tych rozwiązań będzie lepsze dla współmałżonków. Bierze też aktywny udział w zebraniu materiału dowodowego. Planuje spotkania i przygotowuje Klienta do rozprawy i przesłuchania.

Jako Kancelaria świadczymy fachowe usługi doradcze i reprezentujemy interesy rozstających się stron w sprawach sądowych o podział majątku wspólnego. Uwzględniamy przy tym aspekty podatkowe.

Ile trwa i jak wygląda postępowanie rozwodowe krok po kroku?

Trzeba mieć świadomość, że czas trwania postępowania rozwodowego uzależniony jest od wielu czynników. W większości przypadków pary, które ustaliły wcześniej najważniejsze kwestie (obejmujące wspólne kwestie majątkowe, wychowawcze – w tym władzę rodzicielską), mogą otrzymać rozwód już po pierwszej rozprawie.

Z kolei rozstanie z orzekaniem o winie jednego ze współmałżonków zwykle oznacza konieczność przeprowadzenia procesu dowodowego. Rozpraw jest zdecydowanie więcej. Przesłuchuje się świadków obu stron. Dopuszcza się dowód z opinii biegłych sądowych. Sporządzają opinie dotyczącą małoletnich dzieci. Taki proces rozwodowy może trwać nawet kilka lat.

W tej sprawie wiele zależy od profesjonalnej pomocy adwokata. Warto zapewnić sobie pomoc specjalisty z zakresu prawa rodzinnego. Będzie towarzyszył swojemu Klienowi na wszystkich etapach realizacji czynności pozasądowych oraz sądowych.

Czynności pozasądowe przy rozwodach

Zanim sprawy o rozwody trafią na wokandę, warto skorzystać z fachowej pomocy naszego prawnika z Kancelarii we Wrocławiu. Adwokat będzie reprezentował interesy w postępowaniu mediacyjnym. Zajmie się prowadzeniem negocjacji.

Celem mediacji rozwodowej jest zawarcie porozumienia w kwestiach związanych z rozwodem. Ustala się warunki sprawiedliwego podziału majątku. Ważne są zasady wspólnej opieki nad małoletnimi dziećmi. Przygotowuje się zindywidualizowany plan wychowawczy.

Zawarcie pisemnej ugody pomiędzy zwaśnionymi stronami zwykle przyspiesza proces rozwodowy.

Czynności sądowe w sprawach rozwodowych

Sprawy rozwodowe rozpoczynają się od wniesienia pozwu. Powinien go uprzednio przygotować adwokat. Dokument wraz z niezbędnymi załącznikami zazwyczaj trzeba złożyć w sądzie okręgowym właściwym dla ostatniego miejsca wspólnego zamieszkania małżonków. Odpis wniosku spełniający wszystkie wymogi formalne jest przesyłany do pozwanego. Po zapoznaniu się z dokumentem ma on możliwość ustosunkowania się oraz przedstawienia własnej wersji wydarzeń.

W dalszej kolejności w postępowaniach o rozwody wyznacza się termin rozprawy. W większości przypadków odbywa się ona przy drzwiach zamkniętych. Jeśli sąd w trakcie procesu podejmie wątpliwości co do decyzji małżonków, ich sprawa rozwodowa kierowana jest do mediacji. Niekiedy potrzebne okazuje się też przeprowadzenie postępowania dowodowego. Po jego zakończeniu po raz ostatni udziela się głosu stronom, a potem zapada wyrok o rozwiązaniu małżeństwa, który uprawomocnia się po 21 dniach od wydania.

Adwokat z naszej Kancelarii we Wrocławiu udziela klientom profesjonalnego wsparcia na każdym z wyszczególnionych etapów procesu sądowego.

Co jeszcze warto ustalić w trakcie i po sprawie rozwodowej?

Nasza Kancelaria Adwokacka i Radcowska we Wrocławiu zatrudnia specjalistów od prawa rodzinnego, którzy pomagają klientom w dojściu do porozumienia ze współmałżonkiem w różnych kwestiach. Co trzeba dodatkowo ustalić w trakcie i po sprawach o rozwód? Jakie są najczęstsze kwestie, które warto uregulować?

Rozwód a opieka byłych małżonków nad dziećmi

Osoby korzystające z naszych usług wspieramy w sprawach opiekuńczych. Dobro małoletniego dziecka jest dla nas najważniejsze. Interes i dobro dzieci przekładamy zawsze ponad interesy rodziców. Prowadzimy postępowanie w zakresie władzy rodzicielskiej. W tym o przyznanie opieki nad małoletnimi dziećmi oraz o zapewnienie utrzymania kontaktów z nimi.

Wskazujemy małżonkom, jak ważne jest porozumienie w kwestii ustalenia wspólnego planu dotyczącego wychowania ich potomstwa. Dążymy do tego, aby zapewnić dzieciom prawo do kontaktów z obojgiem rodziców. Tak jak nakazuje Konwencja o Prawach Dziecka.

Ubieganie się o alimenty przy sprawie rozwodowej

Nasz doświadczony Zespół dokłada wszelkich starań, aby Sąd zasądził alimenty w należnej wysokości. Ustalamy uzasadnione potrzeby małoletniego. Następnie wysokość kosztów jego utrzymania. Kierujemy się przy tym praktyka danego Sądu.

Jako Kancelaria Adwokacka i Radcowska z zaangażowaniem reprezentujemy interesy klientów. Dążymy do wyegzekwowanie należnych im praw, w tym należności finansowych.

Podział majątku i zmiana nazwiska po rozwodzie

Wspieramy małżonków w przygotowywaniu planu obejmującego podział majątku wspólnego. Podejmujemy się kompleksowego prowadzenia spraw dotyczących tej kwestii. W imieniu klienta załatwiamy też wszelkie formalności związane ze zmianą nazwiska, gdy już zakończy się rozwód.

Rozwód a separacja – jakie są różnice?

Rozwód i separacja różnią się od siebie w kluczowych kwestiach. Warto wiedzieć, że separacja nie pociąga za sobą skutku w postaci rozwiązania małżeństwa. W przypadku separacji małżonkowie nie mogą zawrzeć nowego małżeństwa.

Adwokat rozwodowy wyjaśni jakie skutki rodzi separacja i rozwód. Na podstawie stanu faktycznego dokona oceny prawnej danej sprawy. Wyjaśni, jaka jest różnica pomiędzy rozwodem a separacją.

Jakie dokumenty przygotowuje adwokat od rozwodów?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prawidłowe sporządzenie dokumentów rozwodowych nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też jego realizacji podejmuje się Adwokat z naszej Kancelarii działającą we Wrocławiu. Jakich pism dotyczy to w szczególności?

Pozew o rozwód

Pozew do Sądu może złożyć każdy małżonek. Prawnik sporządza dwa egzemplarze pozwu. Oba składane są do Sądu. Następnie Sąd jeden egzemplarz przekazuje pozwanemu.

Pozew musi spełniać wszelkie wymagania formalne. Bardzo ważne jest zamieszczenie niezbędnych informacji. Wśród nich wymienia się przede wszystkim:

 • oznaczenia stron procesu wraz z adresami ich zamieszkania,
 • żądanie rozwiązania małżeństwa – albo za obopólnym porozumieniem, albo z orzekaniem o winie,
 • uzasadnienie,
 • dowody na poparcie swoich twierdzeń

Do przygotowanego pozwu należy dołączyć niezbędne dokumenty. Jest to akt małżeństwa oraz urodzenia wspólnego dziecka. W zależności od indywidualnych okoliczności pismo można złożyć w sądzie osobiście, pocztą lub za pośrednictwem pełnomocnika. Wniesienie pozwu kosztuje 600 złotych. Jeżeli robi to pełnomocnik, to dodatkowo należy uiścić opłatą skarbową. Wynosi 17 zł. Płaci się na rzecz Urzędu Miasta we Wrocławiu.
Więcej o pozwach rozwodowych przeczytasz na naszej stronie internetowej.

Dowody w procesach rozwodowych

Klienci, którzy decydują się na rozwody z orzekaniem o winie, muszą ją udowodnić. Należy zatem zebrać materiał dowodowy. Musi on wskazywać na odpowiedzialność jednej ze stron za rozpad pożycia małżeńskiego. Materiał dowodowy w sprawie o rozwód może być różnoraki. Jako dowód przedstawia się przede wszystkim:

 • wiadomości SMS,
 • billingi rozmów telefonicznych,
 • fotografie,
 • zeznania świadków.

Trzeba wskazać dane osobowe świadków i adresy. Konieczny jest także opis okoliczności, co do których mają zostać przesłuchani.

W zebraniu odpowiedniej dokumentacji pomaga prawnik z naszej Kancelarii działającej na terenie Wrocławia.

Ile kosztuje sprawa rozwodowa i od czego zależą jej końcowe koszty?

Ceny rozwodów zależą od wielu czynników. Wśród nich najistotniejsze to:

 • stopień zawiłości sprawy,
 • liczbę wniosków złożonych przez strony w trakcie toczącej się rozprawy,
 • zakres przeprowadzonego postępowania dowodowego,
 • a także konieczność mediacji.

Wniesienie pozwu podlega opłacie. Wpis sądy wynosi 600 zł.

Jeżeli jednocześnie wnosi się o podział majątku wspólnego konieczna, jest dopłata. Wpis sądowy wyniesie 300 zł za zgodny projekt podziału. Jeżeli małżonkowie nie doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku wspólnego, opłata jest wyższa. Wynosi 1000 zł.

Trzeba także zapłacić należność skarbową od pełnomocnictwa dla Adwokata.

Przy rozwodach z orzekaniem o winie koszty rozprawy ponosi strona przegrana. Jeśli małżeństwo zostało rozwiązane polubownie, koszty są w części zwracane. Powód otrzymuje od sądu połowę opłaty stałej od pozwu (300 złotych). Natomiast pozwany jest zobligowany do wpłacenia na konto byłego współmałżonka kwoty w wysokości 150 złotych.

Porozmawiaj z prawnikiem

Poznaj nasze publikacje związane z rozwodem i separacją

Nasi adwokaci rozwodowi przygotowali artykuły, które pomogą Ci zdobyć dużo wiedzy zarówno o przepisach prawnych związanych z orzeczeniem rozwodu, jak i z separacją. Przeczytaj na temat prawa rozwodowego i przygotuj się lepiej do rozprawy.

Separacja a Rozwód – różnice i podobieństwa

Separacja a Rozwód – różnice i podobieństwa

Separacja pochodzi od łac. słowa separatio, co oznacza oddzielenie. Życie w fizycznym małżonków rozłączeniu oznacza życie w separacji faktycznej. Rozdzielenie małżonków może zostać usankcjonowane prawnie. Oznacza to separację formalną, zwaną...

Rozwód bez orzekania o winie

Rozwód bez orzekania o winie

Rozwód bez orzekania o winie jest najszybszą drogą do zakończenia nieudanego małżeństwa.Trzeba jednak pamiętać, że i w takim przypadku Sąd ustala czy rozwód jest dopuszczalny. Między małżonkami musi nastąpić zupełny i trwały rozkład pożycia....

Zadzwoń lub napisz,

a omówimy wszystkie szczegóły Twojej sprawy rozwodowej.

Anczewska i Puńko
Kancelaria Adwokacko – Radcowska s.c.

tel: + 48 71 780 45 15 oraz +48 517 310 701

email: biuro@kancelariaea.pl

ul. Rybacka 7/205
53-656 Wrocław

 

Napisz do nas