Adwokat rodzinny Wrocław

Adwokat Wrocław 9 Prawo rodzinne Wrocław

Skuteczne wsparcie prawne w sprawach rodzinnych dla mieszkańców Wrocławia i okolic

Dowiedz się więcej

Adwokat prawo rodzinne Wrocław

Powierz nam swoje sprawy rodzinne

Dobry adwokat rodzinny to duże wsparcie, gdy walczysz o dobro dziecka i całej rodziny. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe doradztwo w zakresie prawa rodzinnego. Każdego klienta traktujemy z pełnym zaangażowaniem. Wskażemy Ci rozwiązania dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji. Szczegółowo przeanalizujemy, jak wygląda Twoja sytuacja prawna i wszelkie dokumenty dotyczące problemu. Zdecyduj się na naszą pomoc, aby znaleźć skuteczną drogę dochodzenia swoich praw.  Adwokat do spraw rodzinnych sprawnie przeprowadzi proces, który zminimalizuje negatywne przeżycia i doświadczenia w rodzinie w szczególności w przypadku małych dzieci.

adwokat prawo rodzinne wroclaw radca prawny

Porozmawiaj z nami

W jakiej sprawie możemy Ci dziś pomóc?

Adwokat prawo rodzinne Wrocław

Rozwód i separacja

Jako specjaliści od spraw rodzinnych, świadczymy Klientom pomoc w trakcie postępowań związanych z separacją i rozwodem. Stanowimy merytoryczne oparcie, a także reprezentujemy powodów, jak i pozwanych przed sądem.

Podział majątku

Nasi prawnicy świadczą profesjonalną pomoc podczas procesów o podział majątku. Doradzamy zarówno przy sprawach ugodowych, jak i sporach toczących się przed sądem. Reprezentując Klientów, dążymy do ustalenia sprawiedliwego podziału masy majątkowej.

Kontakty z dzieckiem

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie w zakresie spraw o ustalenie prawa do kontaktów z dzieckiem. Pomagamy m.in. skompletować niezbędną dokumentację, umożliwiającą uzyskanie pomyślnego orzeczenia w sądzie.

Alimenty

Udzielamy porad i pomagamy w sprawach związanych z alimentami – zarówno na dziecko, jak i dla byłego małżonka. Świadczymy wsparcie m.in. w zakresie szykowania niezbędnych pism, kompletowania dowodów oraz reprezentacji w sądzie.

Władza rodzicielska

Doradzamy, a także udzielamy formalnego wsparcia w procesach o przydzielenie praw rodzicielskich nad małoletnim dzieckiem. Podejmujemy się również reprezentacji strony na rozprawach sądowych.

Ustalenie ojcostwa

W sprawach, gdy niejasne jest ojcostwo, świadczymy profesjonalną pomoc stronom w sądowym ustalaniu tej kwestii. Wskazujemy możliwości, pozwalające jasno potwierdzić lub zaprzeczyć pokrewieństwo i usankcjonować to decyzją sądu, jak i podejmujemy inne, niezbędne czynności.

Porozmawiaj z prawnikiem

Adwokat rodzinny Wrocław – dlaczego warto z nami współpracować?

Adwokat rodzinny Wroclaw
R

Jasne zasady współpracy

Umowa z nami jest przejrzysta i zrozumiała. Gdy pojawią się wątpliwości lub coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe? Pytaj. Chętnie je wyjaśnimy.
R

Elastyczne formy rozliczenia i płatności

Od początku otrzymasz pełną informację o wszystkich kosztach sprawy. Dajemy możliwość rozłożenia płatności na raty.

R

Regularny kontakt

Otrzymujesz na bieżąco informacje o przebiegu sprawy. Masz pełny wgląd w nasze działania. Konsultujemy z Tobą przebieg sprawy.

R

Pełna poufność

Chronimy informacje o Twojej sytuacji rodzinnej. Nie oceniamy Twoich wyborów. Pomagamy rozwiązać problemy.

Potrzebujesz porady prawnej w zakresie prawa rodzinnego?

W sieci może Ci pomóc darmowy adwokat rodzinny, ale czy stać Cię na błędy, które mogą zaszkodzić Twojej sytuacji w sądzie?

Nasz adwokat o specjalizacji prawo rodzinne czeka na Ciebie z całym swoim doświadczeniem. Umów się na spotkanie z naszym adwokatem rodzinnym we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami

Dobry adwokat rodzinny Wrocław – opinie

To w jaki sposób pracujemy, najlepiej opisują słowa naszych klientów.
Sprawdź, jak prowadzimy sprawy rodzinne.

Pani Adwokat jest profesjonalistką, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać. W pełni przygotowana do rozprawy i jej pozytywne i pewne nastawienie udziela się i człowiek jest spokojny, że jest w dobrych rękach. Polecam w 100%.

Alicja

adwokat prawo rodzinne wrocław opinie
adwokat do spraw rodzinnych wrocław opinie
radca prawny do spraw rodzinnych wrocław opinie

Adwokat do spraw rodzinnych Wrocław opinie

Chcesz poznać więcej opinii? Kliknij w jedną z powyższych ikon.

Prawo rodzinne na codzień

W ramach naszej codziennej pracy wspieramy w negocjacjach warunków rozwodów i podziału majątku, a także reprezentujemy naszych Klientów podczas rozpraw sądowych.

Pomagamy zabezpieczyć środki na utrzymanie dzieci, a także dochodzić praw w zakresie władzy rodzicielskiej.
Wskazujemy najlepsze sposoby zabezpieczenia kontaktów z dziećmi i doradzamy rodzicom w zakresie ochrony ich praw.

Mediacje

Nasze doświadczenie pozwala nam wskazywać optymalne rozwiązania i skutecznie wspierać naszych Klientów w toku dochodzenia ich praw. Wiemy też, że każda
z przeprowadzonych przez nas spraw jest inna.

Wierzymy też, że odpowiednia pomoc prawnika może przyczynić się do zmniejszenia cierpienia i negatywnych doświadczeń obu stron postępowania. Stąd nasze zaangażowanie w każdy problem już na etapie komplementowania i zbierania dowodów, a także w trakcie negocjacji przedsądowych. Wielokrotnie część konfliktów można rozwiązać w polubowny sposób

Proces sądowy

Pomoc naszego radcy prawnego i adwokata w toku postępowania pozwala zadbać
o kwestie formalne prowadzonych spraw. Często traumatyczne dla naszych Klientów sytuacje i związane z nimi emocje uniemożliwiają efektywne zabezpieczenie ich interesów. Potrzeba poświęcenia większej uwagi dzieciom, czy też negatywny wpływ sytuacji na osobę niejednokrotnie uniemożliwiają osobiste zaangażowanie w formalności związane z zakończeniem pewnego etapu w życiu. Nasz prawnik pomoże w przygotowaniu pism, pozwów, kompletowaniu materiału dowodowego, a także w trakcie spraw sądowych. Dzięki temu możliwe będzie przeznaczenie większej ilości czasu bliskim i sobie.

Osoby, które borykają się z trudnościami w związkach małżeńskich lub nieuregulowanymi kwestiami opieki nad dziećmi czy ustaleniem ojcostwa, znajdują się w całkowicie nowej dla siebie sytuacji. Często nie mają pełnej wiedzy na temat tego, w jaki sposób będzie wyglądać rozprawa rozwodowa lub sądowe dochodzenie alimentów. Nie zawsze wiedzą, w jaki sposób jeden niekorzystny wyrok może wpłynąć na dalsze postępowania, np. związane z opieką nad dziećmi. Nasi prawnicy wielokrotnie uczestniczyli w podobnych sprawach, wspierając swoich Klientów
w tych trudnych momentach. Dzięki temu posiadają wiedzę nie tylko prawną,
ale także doświadczenie i związaną z nim praktykę w obronie oraz dochodzeniu praw.

Nie tylko rozwód

Wiemy, że długotrwałe przeprawy sądowe i przeciągające się rozprawy często bywają blokadą do zamknięcia przeszłości. Z tego powodu dbamy o każdy szczegół, aby usprawnić cały proces. Dodatkowo za każdym razem planujemy kolejne kroki, jakie należy powziąć, aby możliwe było kompleksowe uregulowanie kwestii związanych z zabezpieczeniem materialnym, kontaktami z dziećmi i władzą rodzicielską. Każdy wyrok lub orzeczenie, a także wynegocjowane warunki umowy przy polubownym rozwiązaniu problemu wpływają na dalsze postępowanie. Dlatego też podejmując działania, zwracamy uwagę na potencjalne ryzyka oraz zagrożenia
i wskazujemy bezpieczne sposoby dochodzenia praw.

W obrębie prawa rodzinnego zajmujemy się także podziałem majątku powiązanym nie tylko z rozpadem związku małżeńskiego. Wspieramy klientów przy podpisywaniu umów majątkowych (tzw. intercyz) i doradzamy odpowiednie dla nich rozwiązania w tym zakresie. Pomagamy także w kwestiach związanych z odpowiedzialnością rodziców za pełnoletnie dzieci, a także potomstwa za rodziców.

Porozmawiaj z prawnikiem

Dzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
z zakresu prawa rodzinnego

Jak ustalić wysokość alimentów na dzieci?

Jak ustalić wysokość alimentów na dzieci?

Alimenty to świadczenie na rzecz osób, które nie mogą utrzymać się samodzielnie. Do takich osób bez wątpienia zalicza się małoletnie dzieci. Będą to też osoby dorosłe znajdujące się w niedostatku. Świadczenie to cechuje obligatoryjność i...

Adwokaci do spraw rodzinnych

Skontaktuj się z nami

Anczewska i Puńko
Kancelaria Adwokacko – Radcowska s.c.

tel: + 48 71 780 45 15 oraz +48 517 310 701

email: biuro@kancelariaea.pl

ul. Rybacka 7/205
53-656 Wrocław

 

Napisz do nas