Adwokat rodzinny Wrocław

Adwokat Wrocław 9 Prawo rodzinne Wrocław

Skuteczne wsparcie prawne w sprawach rodzinnych dla mieszkańców Wrocławia i okolic

Dowiedz się więcej

Adwokat prawo rodzinne Wrocław

Powierz nam swoje sprawy rodzinne

Dobry adwokat rodzinny to duże wsparcie, gdy walczysz o dobro dziecka i całej rodziny. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe doradztwo w zakresie prawa rodzinnego. Każdego klienta traktujemy z pełnym zaangażowaniem. Wskażemy Ci rozwiązania dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji. Szczegółowo przeanalizujemy, jak wygląda Twoja sytuacja prawna i wszelkie dokumenty dotyczące problemu. Zdecyduj się na naszą pomoc, aby znaleźć skuteczną drogę dochodzenia swoich praw.  Adwokat do spraw rodzinnych sprawnie przeprowadzi proces, który zminimalizuje negatywne przeżycia i doświadczenia w rodzinie w szczególności w przypadku małych dzieci.

adwokat prawo rodzinne wroclaw radca prawny

Porozmawiaj z nami

W jakiej sprawie możemy Ci dziś pomóc?

Adwokat prawo rodzinne Wrocław

Rozwód i separacja

Jako specjaliści od spraw rodzinnych, świadczymy Klientom pomoc w trakcie postępowań związanych z separacją i rozwodem. Stanowimy merytoryczne oparcie, a także reprezentujemy powodów, jak i pozwanych przed sądem.

Podział majątku

Nasi prawnicy świadczą profesjonalną pomoc podczas procesów o podział majątku. Doradzamy zarówno przy sprawach ugodowych, jak i sporach toczących się przed sądem. Reprezentując Klientów, dążymy do ustalenia sprawiedliwego podziału masy majątkowej.

Kontakty z dzieckiem

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie w zakresie spraw o ustalenie prawa do kontaktów z dzieckiem. Pomagamy m.in. skompletować niezbędną dokumentację, umożliwiającą uzyskanie pomyślnego orzeczenia w sądzie.

Alimenty

Udzielamy porad i pomagamy w sprawach związanych z alimentami – zarówno na dziecko, jak i dla byłego małżonka. Świadczymy wsparcie m.in. w zakresie szykowania niezbędnych pism, kompletowania dowodów oraz reprezentacji w sądzie.

Władza rodzicielska

Doradzamy, a także udzielamy formalnego wsparcia w procesach o przydzielenie praw rodzicielskich nad małoletnim dzieckiem. Podejmujemy się również reprezentacji strony na rozprawach sądowych.

Ustalenie ojcostwa

W sprawach, gdy niejasne jest ojcostwo, świadczymy profesjonalną pomoc stronom w sądowym ustalaniu tej kwestii. Wskazujemy możliwości, pozwalające jasno potwierdzić lub zaprzeczyć pokrewieństwo i usankcjonować to decyzją sądu, jak i podejmujemy inne, niezbędne czynności.

Porozmawiaj z prawnikiem

Adwokat rodzinny Wrocław – dlaczego warto z nami współpracować?

Adwokat rodzinny Wroclaw
R

Jasne zasady współpracy

Umowa z nami jest przejrzysta i zrozumiała. Gdy pojawią się wątpliwości lub coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe? Pytaj. Chętnie je wyjaśnimy.
R

Elastyczne formy rozliczenia i płatności

Od początku otrzymasz pełną informację o wszystkich kosztach sprawy. Dajemy możliwość rozłożenia płatności na raty.

R

Regularny kontakt

Otrzymujesz na bieżąco informacje o przebiegu sprawy. Masz pełny wgląd w nasze działania. Konsultujemy z Tobą przebieg sprawy.

R

Pełna poufność

Chronimy informacje o Twojej sytuacji rodzinnej. Nie oceniamy Twoich wyborów. Pomagamy rozwiązać problemy.

Potrzebujesz porady prawnej w zakresie prawa rodzinnego?

W sieci może Ci pomóc darmowy adwokat rodzinny, ale czy stać Cię na błędy, które mogą zaszkodzić Twojej sytuacji w sądzie?

Nasz adwokat o specjalizacji prawo rodzinne czeka na Ciebie z całym swoim doświadczeniem. Umów się na spotkanie z naszym adwokatem rodzinnym we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami

Dobry adwokat rodzinny Wrocław – opinie

To w jaki sposób pracujemy, najlepiej opisują słowa naszych klientów. Sprawdź, jak prowadzimy sprawy rodzinne.

Pani Adwokat jest profesjonalistką, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać. W pełni przygotowana do rozprawy i jej pozytywne i pewne nastawienie udziela się i człowiek jest spokojny, że jest w dobrych rękach. Polecam w 100%.

Alicja

adwokat prawo rodzinne wrocław opinie
adwokat do spraw rodzinnych wrocław opinie
radca prawny do spraw rodzinnych wrocław opinie

Adwokat do spraw rodzinnych Wrocław opinie

Chcesz poznać więcej opinii? Kliknij w jedną z powyższych ikon.

Prawo rodzinne na codzień

W ramach naszej codziennej pracy wspieramy w negocjacjach warunków rozwodów i podziału majątku, a także reprezentujemy naszych Klientów podczas rozpraw sądowych. Pomagamy zabezpieczyć środki na utrzymanie dzieci, a także dochodzić praw w zakresie władzy rodzicielskiej. Wskazujemy najlepsze sposoby zabezpieczenia kontaktów z dziećmi i doradzamy rodzicom w zakresie ochrony ich praw.

Mediacje

Nasze doświadczenie pozwala nam wskazywać optymalne rozwiązania i skutecznie wspierać naszych Klientów w toku dochodzenia ich praw. Wiemy też, że każda
z przeprowadzonych przez nas spraw jest inna.

Wierzymy też, że odpowiednia pomoc prawnika może przyczynić się do zmniejszenia cierpienia i negatywnych doświadczeń obu stron postępowania. Stąd nasze zaangażowanie w każdy problem już na etapie komplementowania i zbierania dowodów, a także w trakcie negocjacji przedsądowych. Wielokrotnie część konfliktów można rozwiązać w polubowny sposób

Proces sądowy

Pomoc naszego radcy prawnego i adwokata w toku postępowania pozwala zadbać o kwestie formalne prowadzonych spraw. Często traumatyczne dla naszych Klientów sytuacje i związane z nimi emocje uniemożliwiają efektywne zabezpieczenie ich interesów. Potrzeba poświęcenia większej uwagi dzieciom, czy też negatywny wpływ sytuacji na osobę niejednokrotnie uniemożliwiają osobiste zaangażowanie w formalności związane z zakończeniem pewnego etapu w życiu. Nasz prawnik pomoże w przygotowaniu pism, pozwów, kompletowaniu materiału dowodowego, a także w trakcie spraw sądowych. Dzięki temu możliwe będzie przeznaczenie większej ilości czasu bliskim i sobie. Osoby, które borykają się z trudnościami w związkach małżeńskich lub nieuregulowanymi kwestiami opieki nad dziećmi czy ustaleniem ojcostwa, znajdują się w całkowicie nowej dla siebie sytuacji. Często nie mają pełnej wiedzy na temat tego, w jaki sposób będzie wyglądać rozprawa rozwodowa lub sądowe dochodzenie alimentów. Nie zawsze wiedzą, w jaki sposób jeden niekorzystny wyrok może wpłynąć na dalsze postępowania, np. związane z opieką nad dziećmi. Nasi prawnicy wielokrotnie uczestniczyli w podobnych sprawach, wspierając swoich Klientów w tych trudnych momentach. Dzięki temu posiadają wiedzę nie tylko prawną, ale także doświadczenie i związaną z nim praktykę w obronie oraz dochodzeniu praw.

Nie tylko rozwód

Wiemy, że długotrwałe przeprawy sądowe i przeciągające się rozprawy często bywają blokadą do zamknięcia przeszłości. Z tego powodu dbamy o każdy szczegół, aby usprawnić cały proces. Dodatkowo za każdym razem planujemy kolejne kroki, jakie należy powziąć, aby możliwe było kompleksowe uregulowanie kwestii związanych z zabezpieczeniem materialnym, kontaktami z dziećmi i władzą rodzicielską. Każdy wyrok lub orzeczenie, a także wynegocjowane warunki umowy przy polubownym rozwiązaniu problemu wpływają na dalsze postępowanie. Dlatego też podejmując działania, zwracamy uwagę na potencjalne ryzyka oraz zagrożenia
i wskazujemy bezpieczne sposoby dochodzenia praw.

W obrębie prawa rodzinnego zajmujemy się także podziałem majątku powiązanym nie tylko z rozpadem związku małżeńskiego. Wspieramy klientów przy podpisywaniu umów majątkowych (tzw. intercyz) i doradzamy odpowiednie dla nich rozwiązania w tym zakresie. Pomagamy także w kwestiach związanych z odpowiedzialnością rodziców za pełnoletnie dzieci, a także potomstwa za rodziców.

Porozmawiaj z prawnikiem

Adwokaci do spraw rodzinnych

Skontaktuj się z nami

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko – Radcowska s.c.

tel: + 48 71 780 45 15 oraz +48 517 310 701

email: biuro@kancelariaea.pl

ul. Rybacka 7/205 53-656 Wrocław

 

Napisz do nas