Adwokat sprawy karne Wrocław

Adwokat Wrocław 9 Prawo karne Wrocław

Każdy przeciwko komu prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do obrony. Pomożemy Ci w każdej sytuacji, zwłaszcza w przypadku trudnych spraw karnych.

Dowiedz się więcej

Kancelaria Adwokacka  Prawo Karne – Karnista Wrocław

Otrzymałeś wezwanie na policję, postawiono Ci zarzut popełnienia przestępstwa? Grozi Ci zatrzymanie i obawiasz się pozbawienia wolności? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteś ofiarą przestępstwa, która chce dochodzić sprawiedliwości? W naszej Kancelarii Adwokackiej uzyskasz profesjonalną pomoc prawną.

Dbamy, aby wszelkie prawa pokrzywdzonego były należycie respektowane. Oskarżonemu zapewniamy obronę na każdym etapie postępowania karnego.

Wsparcie Adwokata w sprawie karnej często okazuje się niezbędne. Reprezentujemy Klientów przed organami ścigania. Prowadzimy procesy przed Sądami każdej instancji. Gwarantujemy świadczenie usług zgodnie z literą prawa na każdym etapie sprawy karnej.

 1. Prawna ochrona kancelarii prawa karnego

Pamiętaj, że jako zatrzymany masz prawo do Adwokata już od samego początku. Warto zapewnić sobie udział Adwokata także w całym postępowaniu przygotowawczym. Nasze doświadczenie przyda się także w procesie karnym.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych prawników doskonale znających specyfikę spraw karnych i specjalizujących się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego. Na zlecenie Klienta opracowujemy pisma i wnioski procesowe. Odpowiedzialność za ich terminowe złożenie w Sądzie spoczywa na Kancelarii. Od początku do końca monitorujmy przebieg sprawy karnej.

Opracowujemy taktykę procesową oraz linię obrony. Dokładnie weryfikujemy okoliczności sprawy. Gdy jest to możliwe to wnioskujemy o:

 • odroczenie wykonania kary;
 • przedterminowe zwolnienie z zakładu karnego;
 • odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego;
 • warunkowe przedterminowe; zwolnienie z dozoru elektronicznego;
 • przerwę w karze pozbawienia wolności.
 1. Kancelaria adwokacka do spraw karnych – Wrocław i okolice

Grono naszych Adwokatów świadczy doradztwo prawne dla Klientów z Wrocławia. Prowadzimy również sprawy przed sądami karnymi na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego.

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych i informacji zgromadzonych w naszych bazach. Stosujemy najwyższe standardy.

adwokat wrocław prawo karne

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawie karnej?
Porozmawiaj ze specjalistami naszej kancelarii prawa karnego.

W jakiej sprawie z zakresu prawa karnego możemy Ci dziś pomóc?

 • Chcę pomocy w odroczeniu wykonania kary

Reprezentujemy interesy osób skazanych na pozbawienie wolności przez staranie się o odroczenie wykonania kary. Wskazujemy możliwości, pomagamy sporządzać stosowne pisma, a także zebrać materiał uzasadniający złożony wniosek.

 • Chcę pomocy w sprawie o jazdę pod wpływem alkoholu, narkotyków

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe wsparcie prawne osobom oskarżonym o jazdę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Udzielamy porad, pomagamy skompletować potrzebne dokumenty, jak i reprezentujemy Klientów na każdym etapie trwania sprawy karnej.

 • Chcę ubiegać się o warunkowe zwolnienie

Jako specjaliści od prawa karnego, świadczymy pełne wsparcie osobom starającym się o warunkowe zwolnienie z odbywania części kary. Wspieramy m.in. w kompletowaniu opinii i innych dokumentów, jak i reprezentujemy Klientów na każdym etapie postępowania.

 • Chcę pomocy w sprawie o posiadanie narkotyków

W przypadku spraw o posiadanie narkotyków udzielamy profesjonalnego doradztwa na każdym etapie postępowania karnego. Nasze wsparcie dostępne jest zarówno dla osób zatrzymanych, jak i podejrzanych na etapie przygotowawczym oraz podczas postępowania przed sądem.

 • Chcę ubiegać się o dozór elektroniczny

Udzielamy wsparcia osobom skazanym (także odbywającym już karę) na pozbawienie wolności na okres krótszy niż rok w uzyskaniu dozoru elektronicznego. Pomagamy sporządzić niezbędne wnioski i reprezentujemy interes Klienta w sądzie.

 • Chcę pomocy w sprawie o tymczasowe aresztowanie

Prawnicy naszej kancelarii prawa karnego pomagają osobom objętym tymczasowym aresztem, reprezentując ich interesy przed organami ścigania. Dopełniamy wszelkich czynności, by zastosowane środki zapobiegawcze były jak najmniej uciążliwe dla Klienta

Skorzystaj ze wsparcia adwokata karnego?

Jak wygląda pomoc adwokata do spraw karnych?

Adwokat sprawy karne Wrocław

Mieszkasz we Wrocławiu? Zapewnij sobie prawne wsparcie na każdym etapie postępowania karnego. W naszej kancelarii prawa karnego znajdziesz adwokatów specjalizujących się w szerokim zakresie sprawach karnych.

Nasze działania obejmują:

 • Sporządzenie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa
 • Wsparcie prawne w czynnościach przed organami ścigania
 • Reprezentowanie w postępowaniu przygotowawczym
 • Reprezentację w postępowaniu sądowym
 • Bieżące porady prawne dotyczące prowadzonego postępowania karnego

Zobacz opinie klientów dotyczące spraw karnych

Pełen profesjonalizm pod każdym względem! Panie z kancelarii w pełni zaangażowane w sprawę – konkretne, rzeczowe, wnikliwe, zorganizowane. Na każde moje pytanie, każdą wątpliwość, dostawałam wyczerpującą odpowiedź. Moja sprawa wydawała się zawiła jednak dzięki wnikliwości i ogromnej wiedzy udało nam się wygrać! Z czystym sumieniem polecam kancelarię Pani Ewy Anczewskiej w przypadku postępowania karnego.

Ela

Adwokat karny Wrocław

Dowiedz się więcej o sprawach objętych zakresem kodeksu karnego

 1. Kto jest stroną w sprawie karnej?

W przypadku spraw karnych występuje często wiele stron, co może powodować niejasności.
Do głównych z nich należą:

 • strona oskarżająca (najczęściej prokurator)
 • strona oskarżona (osoba oskarżana o popełnienie przestępstwa)
 • poszkodowany (tylko w niektórych przypadkach)
 • obrońca (najczęściej adwokat lub radca prawny)
 • sędzia.
 1. W jakiej sytuacji możliwe jest warunkowe umorzenie postępowania karnego?

Gdy okoliczności popełnienia przestępstwa nie budzą wątpliwości (zostały wyjaśnione). Możliwe jest w sprawach karnych dotyczących drobnych przestępstw , które nie budzą zbytniego oburzenia społecznego.

 1. Czy sprawy karn eulegają przedawnieniu?

Zgodnie z przepisami kodeksu postępowania karnego przestępstwa przedawniają się po upływie określonego czasu. Czas ten zależy od rodzaju popełnionego czynu. Jednak są wyjątki, gdzie przedawnienia się nie stosuje i należą do nich:

 • Zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości i przestępstwa wojenne.
 • myślne przestępstwa: zabójstwa, ciężkiego uszkodzenia ciała, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
 • pozbawienie wolności łączonego ze szczególnym udręczeniem, popełnione przez funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.
 1. Ile kosztuje wynajęcie adwokata w sprawie karnej?

Sprawy karne cechują się różnym stopniem skomplikowania, rodzajem popełnianego przestępstwa, ilością czynności koniecznych do podjęcia w sprawie. To właśnie te czynniki mają główny wpływ wynagrodzenie adwokata do spraw karnych. Honorarium za nasze usługi prawne każdorazowo ustalamy indywidualnie. Chcesz je poznać? Zadzwoń, po krótkiej rozmowie będziemy w stanie podać orientacyjny koszt pomocy adwokata karnego.

  Adwokat Wrocław – skuteczna pomoc na każdym etapie postępowania karnego

  Skontaktuj się z nami, a omówimy wszystkie szczegóły Twojej sprawy.

  Anczewska i Puńko
  Kancelaria Adwokacko – Radcowska s.c.

  tel: + 48 71 780 45 15 oraz +48  517 310 701

  email: biuro@kancelariaea.pl

  ul. Rybacka 7/205
  53-656 Wrocław

   

  Napisz do nas